Ommar Jager nieuwe hoofdtrainer bij vv Drachtster Boys

DRACHTEN - Met ingang van 1 juli 2020 is Ommar Jager de nieuwe hoofdtrainer van Drachtster Boys.

De 42-jarige in Groningen woonachtige trainer is momenteel in zijn derde seizoen werkzaam bij de beloften van vv Drachtster Boys, uitkomend in de reservehoofdklasse. Eerder was Jager onder andere werkzaam als jeugdtrainer bij FC Groningen, ACV en VV Helpman. Momenteel is Luitzen Nijboer hoofdtrainer van Drachtster Boys.

„Ommar is een jonge ambitieuze trainer die past bij de visie van de club. Hij heeft aangetoond jonge spelers beter te maken, hun kansen te bieden en goede prestaties te leveren. Onze jeugd speelt op een hoog niveau en met Jager hopen we dat onze talenten zich verder kunnen ontwikkelen. Ons beleid is de jeugd een kans te bieden. Ook laten we met de aanstelling van Jager zien dat ook trainers die zich goed ontwikkelen het hoogste platform binnen onze club kunnen bereiken”, aldus Gijs Lokhorst, voorzitter van Drachtster Boys.

Ommar Jager tekent een contract voor één seizoen bij Drachtster Boys.