Regionaal succes op 23e Bikkel Survivalrun

Drachten

Op de 23e Bikkel Survival Run in Leeuwarden werden ook successen behaald door lopers uit Zuidoost-Fryslân.

Door het verkeerd lopen van de eerste gestarte groep, die teruggehaald moest worden na een kilometer lopen, moest er een herstart worden gedaan. Dit moest later allemaal gecorrigeerd worden in de einduitslagen.
Al met al was het een zeer geslaagde run. Het weer was de lopers goed gezind en er hebben ongeveer 1600 deelnemers ‘gebikkeld’.
De uitslagen in de verschillende categorieën: 
RUC (middel lange afstand) heren (12 km wedstrijd)
1. Jesse de Heer Veenendaal
2. Wim de Graaf Sint Annaparochie
3. Jurrien Entius Hoorn
RUC dames:
1. Lisan de Vries Noardburgum
2. Alinda ten Hoor Fochteloo
3. Lenneke van der Heide Heerenveen
RUC 40+ Heren:
1. Peter Rutjes Loil
2. Ydo de Vries Bontebok
3. Dries Kelderman Zwolle
RUC 40+ dames:
1. Mirjam van Burgel Gieten
2. Marchia Lammersen Neede
3. Helle Greuell Ede
RUC 50+ heren:
1. Bart Dinkelman Lochem
2. Peter Baan Holten
3. Jos Schellekens Haaren
BSC (korte afstand) Heren (8 km)
1. Ewout Westdijk Kampen
2. Stefan Schuurman Vollenhove
3. Tim van Mourik Utrecht
BSC dames:
1. Inga Leemann Koekange
2. Pietsje Hulshoff Marum
3. Johanna Philips Zevenhuizen
BSC heren 40+
1. Bas van Dokkum Groningen
2. Tjeerd Wolters Leeuwarden
3. Maarten Hengeveld De Heurne
BSC dames 40+
1. Pietsje Hulshoff Marum
2. Rachel Admiraal Norg
3. Antoinette Bos Bakkeveen
BSC heren 50+
1. Teatse Tichelaar Harlingen
2. Marcel Damhof Harreveld
3. John Wiggeman Wesepe
JSC A (Junioren Survival Circuit) 16/17 jarigen (8 km):
1. Erik Mentink Sivolde
2. Ramon Schellekens Haaren
3. Alex Kling Veenendaal
JSC A dames:
1. Bo de Groot Veenendaal
2. Demi van Maanen Veenendaal
3. Britt van Maanen Veenendaal
JSC B ( 13/14 en 15 jarigen:
1. Bart Postma Driebergen
2. Maarten Heerkens Driebergen
3. John Zwart Snakkerburen
JSC B dames:
1. Elsa Rijpstra Oentsjerk
2. Elisa Mul Zeewolde
3. Jessyca van Engelenburg Veenendaal
JSC C 10 t/m 12 jaar:
1. Thomas Giesberts Doorn
2. Jannik van der Beek Bakkeveen
3. Tom Woollard De Knipe
JSC meisjes:
1. Britt van Gils Hengelo
2. Floor van Groenendaal Biezenwortel
3. Anouk van Loshout Arnhem
JSC D klasse, deze was gemengd en primeur in de wedstrijd series voor 8 en 9 jarigen:
1. Leon Frederiks Westerbork
2. Pjotr Kerssies Hijken
3. Kevin Holweg Sint Jansklooster